سریال «آقای مرسدس» و تجربه عجیب بازی واقعیت مجازی

IPTVGUIDE

در حالی که حدود یک ماه دیگر فصل دوم سریال «آقای مرسدس» پخش خواهد شد از بازی واقعیت مجازی (VR) این سریال رونمایی شد. بازی جالبی که ظاهرا ماجرای عجیب و غریب فرار از اتاق استراحت شخصیت شرور سریال را دنبال می کند و صحنه های زیادی هم از فصل دوم این سریال در خود دارد.

این اتاق فرار مجازی برای کاربران «Vive» فردا به صورت زنده قابل دسترسی خواهد بود. این بازی هم چنین در فستیوال کامیک کان و در پنل این سریال در دسترس است و به حاضرین در این مراسم فرصتی می دهد تا اتاق استراحت آقای مرسدس را از نزدیک تجربه کنند و علاوه بر آن در یک اتاق نمایش خصوصی اگر شانس بیاورند ویدئویی از فصل دوم سریال را تماشا کنند.

فصل دوم «آقای مرسدس» یک سال پس از اتفاقات فصل اول و تلاش بی نتیجه بریدی هارتسفیلد (هری ترداوی) در پیاده سازی دومین کشتار دست جمعی اش در منطقه ای در اوهایو اتفاق می افتد. از زمان این حادثه، هارتسفیلد در بیمارستان بستری شده و همزمان بیل هاجز (برندان گلیسون)، کارآگاه بازنشسته تمام تلاش اش را برای فراموش کردن پرونده هارتسفیلد بکار بسته و آماده شده تا با همکاری هالی گیبنی آژانس تحقیقات خصوصی اش را تاسیس کند. اما با وقوع اتفاقاتی غیرمنتظره برای کارکنانی که در بیمارستان مسئول رسیدگی به بریدی هستند، این کارآگاه بار دیگر وارد ماجرای او می شود.

پخش فصل دوم آقای مرسدس از ۲۲ آگوست آغاز می شود.

رابرت زمه کیس با لرد بیلیش به شکار یوفوها رفته است!

کاراکتر Batwoman به زودی به تلویزیونی می آِید!

Reference

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط