فصل چهارم آخرین فصل سریال «آقای روبات» خواهد بود

IPTVGUIDE

مثل اینکه الیوت اندرسون به پایان راه رسیده است چرا که اخبار تازه مبنی بر آن هستند که فصل چهارم «آقای روبات/Mr.‎ Robot» که در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد و برخلاف فصل های قبلی شامل دوازده اپیزود خواهد بود آخرین فصل این سریال  مهیج است. 

به این ترتیب هواداران این سریال موفق شبکه USA که طراح آن سم اسماعیل و بازیگر نقش اصلی اش رامی مالک که هر دو هم عرب تبار هستند باید برای خداحافظی با قهرمان محبوبشان آماده شوند. 

دسامبر سال گذشته اعلام شد فصل جدید آقای روبات هشت اپیزود خواهد داشت، اما بعدا خبر آمد که تعداد قسمت ها به دوازده افزایش یافته است. البته بعضی خبرها حکایت از آن داشت که خالقین این مجموعه و به خصوص سم اسماعیل با افزایش تعداد اپیزودها قصد ترغیب مدیران شبکه به ساخت فصل پنجم را داشته اند. 

ساخت فصل چهارم یک بار به دلیل اینکه سم اسماعیل درگیر نگارش و ساخت سریال «Homecoming» محصول جدید شبکه آمازون شد به تعویق افتاد. سازندگان آقای روبات گروه نویسندگان سریال را به نیویورک منتقل کردند تا با تمرکز کافی کار کنند. البته نهایتا آنها تصمیم گرفتند که فصل ۴ آخرین فصل این سریال باشد. 

سم اسماعیل دراین باره گفته: «وقتی نگارش و ساخت آقای روبات را شروع کردیم تنها به یک داستان جمع و جور ولی قرص و محکم فکر می کردیم، اما در چهار سال گذشته بازخوردها و تعریف هایی را دیدیم و شنیدیم که سطح توقعات و تلاش ما را بالا و بالاتر برد.»

اپیزود آخر فصل سوم این سریال در روز پخش ۴۵۰۰۰۰ بار دیده شد و این رقم پس از سه روز به ۸۷۵۰۰۰ بار افزایش پیدا کرد. گروه سازندگان آقای روبات علاوه بر این سریال تولید و ساخت سریال هایی چون «Homecoming»، «Maniac» (نتفلیکس)، «Catch-22» (هولو) و «من شب هستم» (شبکه TNT) را در برنامه خود دارند.

در همین زمینه بخوانید: «Mr.‎‎ Robot» در فصل چهارم به پایان می رسد؟!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط